Arya Emdad Paytakht

  77503434 آمبولانس آریا

شرکت آمبولانس آریا امداد پایتـخت با تکیه بر توان تخـصصی و تجربه مدیران و کارشـناسان خود در راستای طب اورژانس در سال 1385  با اخـذ مجوز از وزارت بهداشت، درمـان و آموزش پزشکی و با بهره گیری از کادری مجرب و کارآزموده و متخصص در زمینه های پزشکی فعالیت خود را آغاز نموده است.
پرسنل شرکت آریاامداد پایتخت متشکل از متخصصین طب اورژانس، پزشکان عمومی، کارشناسان پرستاری،کارشناسان فـوریت های پزشکی، کارشناسان بیهوشی و راننده های مجرب و کارآزموده در امور رانندگی با آمبولانس می باشند.
شرکت آریاامداد پایتخت با تکیه بر این نیروی انسانی کارآمد و قوی توانسته است سالانه 000/20 سـرویس آمبولانس در اختیار بیماران و مراکز درمانی قرار دهد.
شرکت آمبولانس آریاامداد پایتخت در زمینه های خدمات آمبولانس های خدمات پرستاری، مشـاوره پزشکـی بصورت 24ساعته، اجاره تجهیزات پزشکی، استـقرار آمبولانس در کـارخانه ها و سایت های صـنعتی، پالایشگاهی، پروژه های بزرگ، ورزشگاه ها و نمایشگاه ها فعالیت می کند.
بهــره مند بودن از متخصصین با سابقه طـب اورژانس ما را در ارائه هرچه بهتر خدمات یاری می کند بنابراین شرکت آمبولانس آریا امداد پایتخت آماده همکاری با ارگان های دولتی و خصوصی می باشد.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن